Právě se nacházíte:

Králický Sněžník

Adrenalinové zážitky

Horský terén masivu Králického Sněžníku přímo vybízí k provozování některých adrenalinových sportů. Místní svahy a sportovní střediska nabízejí paragliding, horolezectví, crossové tratě nebo horské koloběžky.

Příznivci adrenalinu najdou místa pro paragliding v Šanově na vrchu Kamenáč nebo Luzný a v Dolní Moravě nad sjezdovkou pod Slamníkem. Horolezecké terény pro vyzkoušení lezení na skalách jsou mezi Mladkovem a Lichkovem podél železniční trati. Kolmé dvacetimetrové skály najdete poblíž Mladkova, Studenské skály. Cvičnou horolezeckou stěnu najdete v Dolní Moravě u penzionu Moravanka. Ze Suchého vrchu se můžete svést na horských koloběžkách lesním terénem kolem pevnosti Bouda do obce Těchonín po trase dlouhé cca 7 km. Na Dolní Moravě si můžete vyzkoušet překážky crossové tratě ve Freestyle parku, lanové centrum a bobovou dráhu.

Bobová dráha

Skvělá atrakce a adrenalinový zážitek na jedné z nejdelších a profilem nejzajímavějších bobových drah ČR. Svézt se můžete na nejmodernějším typu bezpečné bobové dráhy s množstvím zatáček, 360stupňovými otočkami a terénními zlomy ve výšce až 6 metrů.

Lanový park

Největší lanový park v České republice je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. Zábava pro jednotlivce i skupiny. Ideální pro rodiny, děti, školní skupiny a firemní kolektivy bez jasně definovaného cíle.

Disc golf Park

Disc Golf je dynamicky se rozrůstající outdoorová aktivita vhodná pro každého. Hlavní pointa DiscGolfu se velmi podobá té běžné golfové. Místo míčků a holí používá DiscGolfista plastové talíře, disky (frisbee), které jsou dostupné v různých tvarech a váze a v závislosti na tom mají různé letové vlastnosti.

Powerfun

Volný pád z výšky 13 metrů. Powerfan znamená jak rychlý pád z výšky, tak i jemné přistání. Powerfan je inteligentní mašinka na výrobu adrenalinu, který se vám bezpečně vyplaví během volného pádu, aniž byste museli otevřít padák nebo být přivázáni za nohy k bungee gumě.

Big Swing – obří houpačka

Jednou z atrakcí multifunkční věže bude Double Big swing. Jedná se o velkou obří houpačku pro dvě osoby z výšky 13 m. Posadíte se, zajistíte, pevně se chytíte a už letíte...  

Grassball

Grass ball je v podstatě velká nafukovací průhledná koule ze speciálního PVC, uvnitř které je ještě jedna menší. Obě koule jsou spojeny nylonovými lanky a dvěma tunely, kterými se leze dovnitř. Průměr koule je 3,2 m a hmotnost 90 kg.

Horské terénní káry

Terénní káry jsou unikátní stabilní vozítka zkonstruované pro bezpečnou jízdu z kopce, řízeny řidítky a bržděny kotoučovou a bubnovou brzdou, mají pohodlné sedáky a jsou velmi snadno ovladatelné na sjezdovce.

Bumperboats

Tato vodní atrakce je určena pro děti i dospělé. Bezpečně unese i dvě dospělé osoby. Atrakci řídíte lodním motorem, který je ve středu plavidla.

Akce

<< říjen / 2021 >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nezapomeňte navštívit

Webkamery

Vyzkoušejte

„Projekt Rozšíření portálu turistické oblasti Králický Sněžník – Snieznik, I.etapa je
spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis“

Informační centrum turistické oblasti Králický Sněžník - Evropský dům, Dlouhá 353, 561 69 Králíky, tel.: +420 465 323 150, e-mail: info@kralickysneznik.net, www.kralickysneznik.net