BikeregionPokud patříte mezi fanoušky horských kol a adrenalin Vám není cizí, potom je pro Vás Bikeregion jako stvořený! Jedná se o horkou novinku na poli trailů a cyklistiky obecně. Přijeďte si zažít adrenalinové dobrodružství na tratích, které jsou profesionálně připravené a odstupňované dle obtížností od těch nejlehčích až po ty, které dají zabrat i ostříleným veteránům.

Bikeregion ovšem není pouze „několik trailů“. Jedná se o ucelený systém propojených areálů a trailparků prostřednictvím Magistrály. Celkově si tedy můžete užít až 154 km tratí a mezi jednotlivými areály jednoduše přejíždět. Jedná se o nabídku, která nemá v současné době na území České republiky konkurenci. Pro jednoduchou orientaci a přehlednost v Bikeregionu jsme pro Vás připravili unikátní 3D mapu. Ta Vám poskytne všechny nezbytné informace o jednotlivých trailech a zajímavých místech v blízkém okolí.

Bikeregion nejsou pouze unikátní tratě. Součástí je i zázemí, které nabízí vše potřebné. Naleznete zde tedy místa k občerstvení, půjčovny a opravny kol, nabíjecí stanice pro elektrokola, možnosti ubytování a také turistické a zábavní atraktivity pro případ, že by Vás snad kolo na chvíli omrzelo nebo jste prostě chtěli zažít něco nového!

To ovšem není vše. V současné době probíhají intenzivní práce na provázání této sítě s areály na území Polska. Na konci této společné práce bude projekt, který bude mít, bez nadsázky, mezinárodní úroveň a bude schopný soupeřit s těmi nejlepšími v Evropě.

Trail & Enduro Park Kraličák

Bike park, který nabízí na jednom místě jedinečnou kombinaci jednoduchých singletracků pro celé rodiny, flow trailů pro fajnšmekry i těžkých přírodních technických tras pro profíky!

Na 22 km trailů kolem kopce Štvanice vede do dvou údolí - do Hynčic se stoupákem a do Stříbrnic s možností výjezdu rychlou moderní šestisedačkou s háky pro kola. V lůně přírody s dechberoucími výhledy na celé Jeseníky, s možností koupání a s občerstveními, jsme připravili skill trail i pumptrack pro nejmenší, rodinné vyhlídkové traily s mnoha jednoduchými klopénkami, zážitkové  vyhlazené flow se skoky a lavicemi a pro ty nejzkušenější pak závodní enduro trasy s prudkými pasážemi v lese, plnými kořenů, rock gardenů a skoků z kamenných zídek.


Singtrek Suchák

Vítejte v ráji pro rodiny s dětmi nebo začínající bikery! Singtrek Suchák je ideálním místem, kde se můžete ponořit do světa dobrodružství na biku. Nabízíme celkem 22 km trailů rozdělených do 3 různých okruhů, které vás zavedou do nádherné přírody plné vzrušujících trailů. A to vše s mírným sklonem a bez technických překážek, takže se můžete plně soustředit na radost z jízdy. Přijďte a objevte nový svět adrenalinových dobrodružství na singltrecích na Sucháku!
Trail Park Dolní Morava

Moderní bikepark plný dobrodružství a výzev pro bikery všech úrovní! Traily dlouhé 27 km vás zavedou na vzrušující jízdu, doplněnou o skills centrum a pohodlnou sedačkovou lanovku s háky pro kola. Ať už jste začátečník nebo zkušený jezdec, naše traily jsou přizpůsobeny všem úrovním dovedností. Vyhlazený charakter tras je doplněn technickými prvky, jako jsou klopené zatáčky, boule, lavice a skoky, které se liší dle obtížnosti jednotlivých tras. Od jednoduchých klopének a malých boulí na zeleném trailu, až po obří skoky na černé air line, které představují výzvu pro opravdové letce. Přijďte a zažijte nekonečné dobrodružství v Trail Parku Dolní Morava!


Trailpark Bukovka

Vstupte do světa dobrodružství a zábavy, který je určen především pro rodiny s dětmi a mírně pokročilé bikery! Náš mini bikepark s vlekem pro kola nabízí tři různé traily pro cyklisty a pumptrack. Začátečníci si zde přijdou na své na zeleném a modrém trailu, zatímco pokročilí jezdci mohou zlepšovat své dovednosti na červené air line. Přijďte si užít hravost a objevte svou vášeň pro jízdu na kole v Mimi Bikeparku Bukovka!


Králický Sněžník, z.ú. Velké náměstí 5, 561 69 Králíky

E-mail: info@kralickysneznik.net
www.kralickysneznik.net

3k platforma
Vytvořila společnost