BikeregionPokud patříte mezi fanoušky horských kol a adrenalin Vám není cizí, potom je pro Vás Bikeregion jako stvořený! Jedná se o horkou novinku na poli trailů a cyklistiky obecně. Přijeďte si zažít adrenalinové dobrodružství na tratích, které jsou profesionálně připravené a odstupňované dle obtížností od těch nejlehčích až po ty, které dají zabrat i ostříleným veteránům.

Bikeregion ovšem není pouze „několik trailů“. Jedná se o ucelený systém propojených areálů a trailparků prostřednictvím Magistrály. Celkově si tedy můžete užít až 154 km tratí a mezi jednotlivými areály jednoduše přejíždět. Jedná se o nabídku, která nemá v současné době na území České republiky konkurenci. Pro jednoduchou orientaci a přehlednost v Bikeregionu jsme pro Vás připravili unikátní 3D mapu. Ta Vám poskytne všechny nezbytné informace o jednotlivých trailech a zajímavých místech v blízkém okolí.

Bikeregion nejsou pouze unikátní tratě. Součástí je i zázemí, které nabízí vše potřebné. Naleznete zde tedy místa k občerstvení, půjčovny a opravny kol, nabíjecí stanice pro elektrokola, možnosti ubytování a také turistické a zábavní atraktivity pro případ, že by Vás snad kolo na chvíli omrzelo nebo jste prostě chtěli zažít něco nového!

To ovšem není vše. V současné době probíhají intenzivní práce na provázání této sítě s areály na území Polska. Na konci této společné práce bude projekt, který bude mít, bez nadsázky, mezinárodní úroveň a bude schopný soupeřit s těmi nejlepšími v Evropě.


Králický Sněžník, z.ú. Velké náměstí 5, 561 69 Králíky

E-mail: info@kralickysneznik.net
www.kralickysneznik.net

3k platforma