Jak Stamichman pomohl zvířátkům od chamtivé strakyJak Stamichman pomohl zvířátkům od chamtivé straky

V příjemném polostínu, u posezení s občerstvením a vstupu do Stamichmanovy štoly najdete také boxy na tříděný odpad s příběhem horského ducha Stamichmana.
 

Místa v okolí

 
(1m)
Vítejte u piknikového zastavení U Vlka. Využijte příjemného posezení a na chvíli si odpočiňte. Na infotabuli naleznete „ušatý QR kód“, který po naskenování telefonem rozmluví krásný příběh. Tak poslouchejte a užívejte dnešního dne.
 
(258m)
Po cestě z horní stanice lanové dráhy směrem ke Stezce v oblacích naleznete nejen naše stránky s občerstvením, ale také boxy na tříděný odpad a příběh horského ducha Stamichmana.
 
(304m)
U výstupní stanice Sněžník vás čekají hory zážitků. Minutu chůze od výstupní stanice najdete Stezku v oblacích a restaurace.
 
(322m)
Nejdelší dráha v Česku a druhá nejdelší v Evropě. Čeká vás adrenalinová jízda v délce 3 kilometry lesním terénem i na otevřených pláních.
 
(327m)
Pokladna se nachází hned vedle horní stanice lanové dráhy Sněžník.
 
(376m)
Před horskou chatou Slaměnka, v místě, kde najdete útočiště po celý rok, naleznete také boxy na tříděný odpad s příběhem horského ducha Stamichmana.
 
(714m)
Nachází se v nadmořské výšce 959 m n.m.
 
(875m)
Vítejte u piknikového zastavení U Divočáka. Využijte příjemného posezení a překrásných výhledů na tisícimetrové vrcholky pohoří Králického Sněžníku. Na infotabuli naleznete „ušatý QR kód“, který po naskenování telefonem rozmluví krásný příběh. Tak poslouchejte a vychutnávejte si vše, co vás právě obklopuje.
 
(888m)
Přístřešek najdeme na trase " Na vrchol Slamníku s vyhlídkou "


Králický Sněžník, z.ú. Velké náměstí 5, 561 69 Králíky

E-mail: info@kralickysneznik.net
www.kralickysneznik.net

3k platforma