Horský resort Buková horaSKIPARK Červená Voda zahájil svou první zimní sezonu v prosinci 2010 a nabízí návštěvníkům kompletní servis a pohodlí. Téměř 2150 m dlouhá sjezdová trať, v celé své délce vybavená umělým zasněžováním, je obsluhována moderní vyhřívanou čtyřsedačkovou lanovkou s bublinou a odpojitelným systémem, součástí areálu je zázemí lyžařů včetně lyžařské školičky, půjčovny lyží včetně servisu, restaurace a sociálního zařízení. Celý areál má přímou návaznost na lyžařskou běžeckou oblast Buková hora – Suchý vrch a také na lyžařské středisko v Čenkovicích v Orlických horách.

V létě si můžete zapůjčit v horském resortu Buková Hora horské káry, elektrokola či koloběžky. Součástí resortu je i zábavní zóna Pumptracku.Půjčovna elektrokol

V půjčovně horského resortu Buková Hora si můžete zapůjčit kvalitní elektrokola a objevovat místní krásu přírody a zažít tak vaši aktivní dovolenou. Okolní výhledy a cestami protkaná Buková hora vám nabízí bezpočet možností k objevování zdejší přírody a načerpání energie lesů i mýtin. Okolí Králického Sněžníku nabízí spoustu cyklistických tras s nádhernými výhledy.


Pumptrack & skills centrum

Přijďte s dětmi vyzkoušet novou zábavní zónu pumptracku a zkusit tak své dovednosti na kole. Vstup je zdarma a můžete přijet s vlastním kolem či si půjčit kolo v místní půjčovně. Pumptrack je vhodný pro začátečníky, kteří chtějí vyzkoušet něco nového i pro zkušené jezdce. V Pumptrack zóně jsou vítáni všichni bez rozdílu věku. 
Lyžařský areál

Navštivte stále se rozvíjející lyžařský areál resortu Buková Hora, spojující dvě střediska Červená voda a Čenkovice. Celková délka sjezdovek dosahuje více jak 8000m, které jsou po celé délce technicky zasněžovány. Sjezdové tratě jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro zkušené lyžaře či snowboardisty. Na druhé nejdelší sjezdovce resortu lyžaři vidí na instalovaném display radaru svoji rychlost, kterou projíždějí. Nechybí zde ani sjezdovka pro začínající lyžaře s délkou 600m či pro malé děti, které se s lyžemi teprve seznamují a to v délce 150m. Na vrcholu Bukové hory jsou upravovány běžecké trasy v celkové délce přes 50 km.

Králický Sněžník, z.ú. Velké náměstí 5, 561 69 Králíky

E-mail: info@kralickysneznik.net
www.kralickysneznik.net

3k platforma
Vytvořila společnost