Ski KunčiceLyžařský areál SKITECH Kunčice najdete 3 km za Starým Městem pod Sněžníkem. Areál nabízí 3 lyžařské vleky, s celkovou kapacitou 2500 os/hod. Je zde celkem 5 km denně upravovaných sjezdových tratí, v délkách od 600 do 1400 m., které svými parametry nabízí pohodové lyžování pro začínající i náročné lyžaře.

Staroměstsko nabízí spoustu značených turistických tras, lze se tak vydat pěšky po památkách či poznat zdejší přírodu, nebo si udělat výlet na kole po upravených cyklostezkách. Využít lze i cyklobus, který Vás vyveze na hřebeny Králického Sněžníku.Kunčice v létě

V Kunčicích je možné ubytování jak v hotelích, tak v penzionech. Od tud lze poznat krásu Kunčic a Staroměstka jízdou na kole, koloběžce nebo zkusit vyjížďku na koních. Kdo preferuje pěší turistiku může poznat místní památky, rozsáhlé opevnění, nedotčenou přírodu, horské potůčky, studánky nebo vodopády. Kdo by rád zatoužil po relaxaci a odpočinku může navštívit lázně, které se nacházejí v Králickém Sněžníku či Hrubém Jeseníku.


Lyžařský areál

Ski Kunčice nabízí svým návštěvníkům 4,5km perfektně upravených sjezdovek různých obtížností, jsou tedy vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře. Areál má široké nepřeplněné sjezdovky a je vybaven čtyřsedačkovou lanovkou, třemi vleky a bezkontaktním odbavovacím systémem, což umožní lyžařům a snowboardistům pohodlné lyžování bez dlouhého čekání. Pro děti je zde k dispozici nový dětský vlek, dětský koutek a hřiště s lanovou pyramidou. Na své si přijdou i běžkaři, kteří se mohou z vrcholu lanovky Triangl vydat po běžkařské stopě, která vede na Králický Sněžník či Paprsek.
Králický Sněžník, z.ú. Velké náměstí 5, 561 69 Králíky

E-mail: info@kralickysneznik.net
www.kralickysneznik.net

3k platforma
Vytvořila společnost