Horský resort Dolní MoravaHorský resort Dolní Morava

Horský resort nabízí 8 sjezdovek všech stupňů obtížnosti, od modrých až po černou, která patří k nejstrmějším sjezdovkám v ČR. Celková délka sjezdovek je 10,4 km. Pět 3-kilometrových sjezdů na jeden zátah. Součástí resortu je lyžařská škola a dětský skipark Amálka se slalomovými prvky, kde jsou pojízdné koberce a 1 dětský vlek poma. Pro nejmenší děti, které zkouší své první krůčky na lyžích je volně přístupný prostor v baby ski parku. V resortu najdeme Snow Trails U Slona, které nabízí zábavnou, crossovou i trať s překážkami a skoky pro zkušené jezdce i pro začátečníky a rodiny s dětmi.
 

Místa v okolí

 
(24m)
Servisní místo pro cyklistická kola se nachází u nástupní stanice lanovky Sněžník.
 
(30m)
Obchod se sportovním oblečením a cyklo doplňky.
 
(30m)
Moderní zákaznické centrum najdete u spodní stanice sedačkové lanovky Sněžník naproti Wellness hotelu Vista.
 
(31m)
Nasedněte na lanovku a zkraťte si 369 výškových metrů, přímo u výstupní stanice vás čekají hory zážitků.
 
(33m)
V areálu resortu před Wellness hotelem Vista se nachází bankomat společnosti Moneta Money Bank s dostupností 24 hodin denně.
 
(39m)
Půjčovna Marcelka, kterou najdete u spodní stanice sedačkové lanovky Sněžník.
 
(43m)
Chata Marcelka nabízí kromě ubytování také restauraci se zahrádkou. Přímo naproti vstupu do restaurace můžete využít boxů na tříděný odpad a přečíst si krásný příběh horského ducha Stamichmana.
 
(55m)
Nejdelší dráha v Česku a druhá nejdelší v Evropě. Mamutí horskou dráhu najdete v areálu Sněžník s nástupní stanicí u letní sedačkové lanovky Sněžník.


Králický Sněžník, z.ú. Velké náměstí 5, 561 69 Králíky

E-mail: info@kralickysneznik.net
www.kralickysneznik.net

3k platforma